Programma/Zaalwacht 2021-2022

Download de HandbalNL app voor de meest actuele informatie van jouw team.
Vertrektijden uitwedstrijden zijn slechts suggesties en kunnen binnen het team definitief bepaald worden.

Hieronder vindt u het wedstrijdoverzicht van alle teams (onder voorbehoud van wijzigingen).

DatumDagStarttijdWedstrijdAccomodatie
2-10-2021za09:55Helios ’72 D1 – HCG D1De Wervel
2-10-2021za10:00Habo ’95 HC1 – H.C.G. GC1De Burcht
3-10-2021zo10:15Tremeg DS2 – HCG DS1Molenbroek
3-10-2021zo13:00HCG HS1 – Oranje Wit HS1De Coevering
     
10-10-2021zo12:00HCG D1 – De Sprint D1De Coevering
10-10-2021zo13:00HCG DS1 – Habo ’95 DS2De Coevering
10-10-2021zo14:20Blauw Wit (H) HS1 – HCG HS1De Schutskamp
     
16-10-2021za11:30Aristos (B) D1 – HCG D1Hal Naestenbest
16-10-2021za13:00Bedo HC1 – H.C.G. GC1D’n Ekker
17-10-2021zo15:00BSAC HS2 – HCG HS1d’n Adelaer
     
31-10-2021zo14:30HCG DS1 – Handbal Someren DS2De Coevering
31-10-2021zo13:15HCG HS1 – Apollo (S) HS3De Coevering
31-10-2021zo12:00H.C.G. GC1 – Hercules ’81 HC1De Coevering
     
7-11-2021zo09:15VHC D1 – HCG D1De Wedert
7-11-2021zo13:00Bergeijk DS2 – HCG DS1De Drie Eiken
7-11-2021zo10:00Bedo HS2 – HCG HS1D’n Ekker
7-11-2021zo12:00H.C.G. GC1 – Rapiditas/MEOS HC2De Coevering
     
13-11-2021za14:30E.H.V. HC1# – H.C.G. GC1Genderbeemd
14-11-2021zo12:00HCG D1 – Bergeijk D1De Coevering
14-11-2021zo13:00HCG HS1 – VHC HS1De Coevering
     
21-11-2021zo09:55Acritas D2 – HCG D1‘t Zand
21-11-2021zo11:10Saturnus (B) HS1 – HCG HS1X-sport
21-11-2021zo12:00H.C.G. GC1 – MHV HC1De Coevering
     
28-11-2021zo12:00HCG D1 – Apollo (S) D2De Coevering
28-11-2021zo15:30HCG DS1 – Jupiter ’75 DS1De Coevering
28-11-2021zo14:15HCG HS1 – Roef HS1De Coevering
28-11-2021zo13:00H.C.G. GC1 – Habo ’95 HC1De Coevering
     
4-12-2021za17:40Jupiter ’75 HS2 – HCG HS1De Kraanvogel
5-12-2021zo10:00Groesbeeks Glorie D1 – HCG D1Heuvelland
5-12-2021zo10:15De Sprint DS3 – HCG DS1De Peelhorst
     
12-12-2021zo12:00HCG D1 – PSV Handbal D2De Coevering
12-12-2021zo14:15HCG DS1 – EHV DS2De Coevering
12-12-2021zo15:30HCG HS1 – PSV Handbal HS2De Coevering
12-12-2021zo13:00H.C.G. GC1 – Bedo HC1De Coevering
     
18-12-2021za10:00Swift (H) D2 – HCG D1VEKA hal
19-12-2021zo16:00Aristos (B) DS2 – HCG DS1Hal Naestenbest
19-12-2021zo12:05Taxandria HS1 – HCG HS1Den Donk
19-12-2021zo13:00Hercules ’81 HC1 – H.C.G. GC1De Schans
     
8-1-2022za13:45Rapiditas/MEOS HC2 – H.C.G. GC1St. Theunis
9-1-2022zo12:00HCG D1 – Helios ’72 D1De Coevering
9-1-2022zo13:00HCG DS1 – Tremeg DS2De Coevering
9-1-2022zo12:40Oranje Wit HS1 – HCG HS1De Braak
     
16-1-2022zo11:30De Sprint D1 – HCG D1De Peelhorst
16-1-2022zo13:30Habo ’95 DS2 – HCG DS1De Burcht
16-1-2022zo13:15HCG HS1 – Blauw Wit (H) HS1De Coevering
16-1-2022zo12:00H.C.G. GC1 – E.H.V. HC1#De Coevering
     
23-1-2022zo12:00HCG D1 – Aristos (B) D1De Coevering
23-1-2022zo13:00HCG HS1 – BSAC HS2De Coevering
23-1-2022zo10:00MHV HC1 – H.C.G. GC1De Looierij
     
29-1-2022za10:00Habo ’95 HC1 – H.C.G. GC1De Burcht
30-1-2022zo14:15Handbal Someren DS2 – HCG DS1De Postel
30-1-2022zo13:50Apollo (S) HS3 – HCG HS1De Landing
     
6-2-2022zo12:00HCG D1 – VHC D1De Coevering
6-2-2022zo13:00HCG DS1 – Bergeijk DS2De Coevering
6-2-2022zo14:15HCG HS1 – Bedo HS2De Coevering
     
12-2-2022za13:30Bergeijk D1 – HCG D1De Drie Eiken
12-2-2022za13:00Bedo HC1 – H.C.G. GC1D’n Ekker
13-2-2022zo14:45VHC HS1 – HCG HS1De Wedert
     
6-3-2022zo12:00HCG D1 – Acritas D2De Coevering
6-3-2022zo14:15HCG HS1 – Saturnus (B) HS1De Coevering
6-3-2022zo13:00H.C.G. GC1 – Hercules ’81 HC1De Coevering
     
12-3-2022za20:45Roef HS1 – HCG HS1Stokeind
13-3-2022zo10:05Apollo (S) D2 – HCG D1De Landing
13-3-2022zo16:20Jupiter ’75 DS1 – HCG DS1De Kraanvogel
13-3-2022zo12:00H.C.G. GC1 – Rapiditas/MEOS HC2De Coevering
     
19-3-2022za13:25E.H.V. HC1# – H.C.G. GC1Genderbeemd
20-3-2022zo12:00HCG D1 – Groesbeeks Glorie D1De Coevering
20-3-2022zo13:00HCG DS1 – De Sprint DS3De Coevering
20-3-2022zo14:15HCG HS1 – Jupiter ’75 HS2De Coevering
     
2-4-2022za16:00PSV Handbal D2 – HCG D1De Tempel
3-4-2022zo12:05EHV DS2 – HCG DS1Strijp
3-4-2022zo13:25PSV Handbal HS2 – HCG HS1De Tempel
3-4-2022zo12:00H.C.G. GC1 – MHV HC1De Coevering
     
10-4-2022zo12:00HCG D1 – Swift (H) D2De Coevering
10-4-2022zo14:15HCG DS1 – Aristos (B) DS2De Coevering
10-4-2022zo13:00HCG HS1 – Taxandria HS1De Coevering

Comments are closed.